Company Logo
Chess Kvasice

Šachový oddíl

Počítadlo

1083252
Dne
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Všechny dny
333
1858
2453
1073625
40264
73930
1083252

Vaše IP: 54.86.132.30
Čas serveru: 2019-06-26 03:43:59
Visitors Counter

Administrace

RP I KM - 3.kolo

 Třetí kolo nás zavedlo k našemu dalšímu soupeři a to do Zborovic. Hostilo nás tamní béčko. Před dvěma roky ,skoro ve stejném datu a taky 3.kola jsme zde prohráli nejtěsnějším rozdílem.Loni jsme s A-čkem taky prohráli. Takže nic dobrého nás jistě nečeká.

 

Utkání se hrálo v kavárničce "U Přemka" ,celkem příjemné prostředí. Hráči Zborovic jsou velmi "přátelští" a tak se hrálo opravdu v klidném duchu.My jsme nastoupili v nezměněné sestavě,soupeři mírně oslabeni.

První remízu zaknihoval Vráťa Bednařík ,kterému podepsal smír domácí Roman Šebestík.Zanedlouho nato se bez většího vzruchu  rozešel plichtou náš Jaroslav Pospíšil s domácím Vlastimilem Nezdařilem. Na třetí šachovnici Mirek Hora nachytal Jaromíra Kuciána na "šachových švetkách" a připsal dúležitou výhru na naše konto. Můj soupeř Mojžíšek spustil lavinu černých pěšců ,až zbytečně vystavil svého černého krále nebezpečí.Bohužel jsem přehlédl možnost získání kvality a tak partie skončila remízově. Na páté Emil Pospíšil dobrým vývinem zatlačil soupeře a po tlaku na dámském křídle se domácí Indrák před strátami vzdal. Stav utkání byl v tu dobu 3,5 . 1,5.

Na druhé desce domácí hráč Honza Svaček si zopakoval partii s Peťou Špaňhelem z před dvěma lety. Partie to nebyla nijak lehká,ale pak se nechal domácí hráč chytit do léčky a bez figury se to už nedalo hrát.Petr pak ocenil Svačkovo zlepšení oproti minulé partii. Na osmé šachovnici dlouho statečně odolával náš Franta Opravil  Kuciánovi junioru, ale první bod nebo půlku nezískal. Zápas se dohrával na první desce,kde dlouho hledal cestičku k celému bodu Vláďa Janál. Domácí hráč Miroslav Nezdařil urputně držel pozici,ale malé zaváhání a byl konec. Výsledné skore 5,5 : 2,5 bodu  bych na začátku netipoval. Poděkování všem hráčům a už se připravujeme na dalšího soupeře - ŠK Holešov C.

Komentářů (0)

Ještě můžete napsat 500 znaků.

Cancel orContribute!
Books!
Shop!

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.